ΑΔΑ:

ΑΔΑΜ:

Αρ. Πρωτ.: 1486/29-02-2024

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση για την προμήθεια δέκα  χιλιάδων (10.000) λίτρων πετρελαίου θέρμανσης για την κάλυψη των καθημερινών αναγκών σε θέρμανση και ζεστό νερό χρήσης του Γενικού Νοσοκομείου Θήρας κατά (cpv: 09135100-5), μέσω της διαδικασίας συλλογής προσφορών.

β. Την με Αρ. Πρωτ. 1479/29.02.2024 εισήγηση του Προϊστάμενου Τ.Υ. του Γ.Ν. Θήρας.

Προϋπολογισθείσα δαπάνη: Δέκα πέντε χιλιάδες  πεντακόσια ευρώ (15.500€) συμπεριλαμβανομένου του νόμιμου Φ.Π.Α

Ημερομηνία δημοσίευσης   ΔΙΑΥΓΕΙΑ

01 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024

Ανοιχτές προσφορές στο mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

07 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024

ΠΕΜΠΤΗ

• Αποστολή προσφορών: Ανοιχτές προσφορές στο -email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  έως 07.03.2024 ημέρα  Πέμπτη    και ώρα 13:00.
  • Τρόπος Πληρωμής: Με δέσμευση του ποσού από τον ΚΑΕ 25.01.10.80(Προμήθεια Υγρών Καυσίμων & Λιπαντικών) του προϋπολογισμού έτους χρήσης 2024 του Γ.Ν. Θήρας και εντός 60 ημερών από την έκδοση τιμολογίου και την οριστική παραλαβή των ειδών.