Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα 29/01/2019 αναρτήθηκε από την Ανώνυμη Εταιρεία Μονάδων Υγείας Α.Ε. (Α.Ε.Μ.Υ. Α.Ε.) στη Διαύγεια και την ιστοσελίδα της Α.Ε.Μ.Υ. Α.Ε. (www.aemy.gr) και του Γενικού Νοσοκομείου Θήρας (www.santorini-hospital.gr) η "Ορθή Επανάληψη δημοσίευσης προσωρινών πινάκων των ειδικοτήτων ‘’ΔΕ ΚΛΙΒΑΝΙΣΤΩΝ΄΄ και ‘’ΥΕ ΦΥΛΑΚΩΝ του διαγωνισμού 1/2018 για το ΓΝ Θήρας"

Δημοσίευση προσωρινών πινάκων διαγωνισμού 1/2018 εκπαιδευτικής βαθμίδας Υ.Ε.

Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα 28/12/2018 αναρτήθηκαν από την Ανώνυμη Εταιρεία Μονάδων Υγείας Α.Ε. (Α.Ε.Μ.Υ. Α.Ε.) στη Διαύγεια και την ιστοσελίδα της Α.Ε.Μ.Υ. Α.Ε. (www.aemy.gr) και του Γενικού Νοσοκομείου Θήρας (www.santorini-hospital.gr) οι προσωρινοί πίνακες κατάταξης των υποψηφίων για  τις ειδικότητες της εκπαιδευτικής βαθμίδας Υ.Ε. της Προκήρυξης υπ. αριθμ. 1/2018. Με την ανάρτηση των πινάκων αυτών ολοκληρώθηκε η διαδικασία των προσωρινών αποτελεσμάτων για την πλήρωση θέσεων ΙΔΑΧ στο Γ.Ν. Θήρας.

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΠΡΟΣΩΡΙΝΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ ΒΑΣΕΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΑΣΕΠ 1/2018 ΤΗΣ ΑΕΜΥ ΑΕ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΙΔΑΧ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

Δημοσίευση προσωρινών πινάκων διαγωνισμού 1/2018 εκπαιδευτικής βαθμίδας  Δ.Ε.

Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα 20/12/2018 αναρτήθηκαν από την Ανώνυμη Εταιρεία Μονάδων Υγείας Α.Ε. (Α.Ε.Μ.Υ. Α.Ε.) στη Διαύγεια και την ιστοσελίδα της Α.Ε.Μ.Υ. Α.Ε. (www.aemy.gr) και του Γενικού Νοσοκομείου Θήρας (www.santorini-hospital.gr) οι προσωρινοί πίνακες κατάταξης των υποψηφίων για τις ειδικότητες της εκπαιδευτικής βαθμίδας Δ.Ε. της Προκήρυξης υπ. αριθμ. 1/2018. Σύντομα θα αναρτηθούν οι πίνακες της κατηγορίας Υ.Ε. οπότε και θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση.

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΠΡΟΣΩΡΙΝΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ ΒΑΣΕΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΑΣΕΠ 1/2018 ΤΗΣ ΑΕΜΥ ΑΕ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΙΔΑΧ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΕ (ΠΛΗΝ ΤΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ ΚΑΙ ΤΕ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΠΡΟΗΓΗΘΗΚΑΝ)

Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα 05/12/2018 αναρτήθηκαν από την Ανώνυμη Εταιρεία Μονάδων Υγείας Α.Ε. (Α.Ε.Μ.Υ. Α.Ε.) στη Διαύγεια και την ιστοσελίδα της Α.Ε.Μ.Υ. Α.Ε. (www.aemy.gr) και του Γενικού Νοσοκομείου Θήρας (www.santorini-hospital.gr) οι προσωρινοί πίνακες βάσει προκήρυξης ΑΣΕΠ 1/2018 της ΑΕΜΥ ΑΕ για προσωπικό ΙΔΑΧ της εκπαιδευτικής κατηγορίας ΤΕ (πλην ΤΕ Νοσηλευτών και ΤΕ Ιατρικών Εργαστηρίων οι οποίες προηγήθηκαν).

Συνημμένα οι πίνακες ανά ειδικότητα και η αναρτημένη πράξη στο πρόγραμμα Διαύγεια με θέμα "ΔΣ41/2018 ΘΕΜΑ1 : Εισήγηση έγκρισης προσωρινών πινάκων βάσει προκήρυξης ΑΣΕΠ 1/2018 της ΑΕΜΥ ΑΕ για προσωπικό ΙΔΑΧ της εκπαιδευτικής κατηγορίας ΤΕ (πλην ΤΕ Νοσηλευτών και ΤΕ Ιατρικών Εργαστηρίων οι οποίες προηγήθηκαν)."  & ΑΔΑ: ΨΒΛΨΟΡΡ3-ΩΗΛ