ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟΣ - ΗΠΑΤΟΛΟΓΟΣ

ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ, Τ.Κ. 84700 ΘΗΡΑ

Tηλ. – Tel :  +30 22860 35300

Γραφείο Διοίκησης

e-mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.                                                     Σαντορίνη, 13 Νοεμβρίου 2023

Αγαπητοί συμπολίτες,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για την έναρξη τακτικού εξωτερικού πρωινού γαστεντερολογικού – ηπατολογικού  ιατρείου στο Γενικό Νοσοκομείο Θήρας.

Την Πέμπτη 16 και Παρασκευή 17 Νοεμβρίου 2023 , θα πραγματοποιήσει τα πρώτα  εξωτερικά ιατρεία  η ιατρός γαστρεντερολόγος – ηπατολόγος κα Μπράνα Στούπαρ.

Η ιατρός θα δέχεται ατομικά ραντεβού από τις 10:00 π.μ. έως τις 15:00 μ.μ. και οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν από Δευτέρα έως Παρασκευή 8:30-14:30, στο 2286035300  (επιλογή 2), με τη γραμματεία των εξωτερικών ιατρείων  του Νοσοκομείου μας, για να προγραμματίσουν το ραντεβού τους.

Η πλήρης στελέχωση του νοσοκομείου μας με όλες τις ειδικότητες είναι πρωταρχικό μας μέλημα.

To Δ.Σ. της Α.Ε.Μ.Υ. Α.Ε.,  η Αντιπρόεδρος και Εντεταλμένη Σύμβουλος στη Διοίκηση του Γ.Ν. Θήρας, εργάζονται σε καθημερινή βάση για τη βελτιστοποίηση των προσφερόμενων υγειονομικών υπηρεσιών προς τους πολίτες της Σαντορίνης.

Μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση χρειαστείτε.

Η Αντιπρόεδρος του ΔΣ ΑΕΜΥ ΑΕ

& Διοικήτρια του ΓΝ Θήρας