Δελτίο Τύπου - Επισκεψιμότητα

Σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία από το νοσοκομειακό λογισμικό του Γ.Ν. Θήρας, που αφορούν στο πρώτο 7μηνο, η επισκεψιμότητα του νοσοκομείου μας συνεχίζει την ανοδική της πορεία και για το 2018, γεγονός που σημαίνει ότι όλο και περισσότεροι άνθρωποι, τόσο κάτοικοι του νησιού, όσο και τουρίστες, μας εμπιστεύονται για να λάβουν υπηρεσίες Υγείας.

Η Διοίκηση του Γ.Ν. Θήρας, επιθυμεί να ευχαριστήσει όλο το προσωπικό του νοσοκομείου για τον επαγγελματισμό του και το υψηλό αίσθημα ευθύνης που προβάλλει κατά την εκτέλεση των καθηκόντων του, αλλά και τους πολίτες του νησιού μας για την εμπιστοσύνη που μας δείχνουν.

Στο Δελτίο Τύπου παρατίθενται τα επίσημα στοιχεία.

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την προμήθεια πρώτων υλών μαγειρείου του Γ.Ν. Θήρας

H A.E.M.Y. A.E. προσκαλεί σε εκδήλωση ενδιαφέροντος για την προμήθεια πρώτων υλών μαγειρείου του Γ.Ν. Θήρας για διάστημα δύο (2) μηνών με τη διαδικασία της συλλογής προσφορών.

Την πρόσκληση με ΑΔΑ: 66ΑΩΟΡΡ3-Γ2Ζ μπορείτε να δείτε στο αρχείο που επισυνάπτεται.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ «ΥΠΟΒΟΛΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΑΤΡΩΝ - ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ ΚΑΤΟΧΩΝ Α.Π.Υ. ΜΕ ΤΗΝ Α.Ε.Μ.Υ. Α.Ε. ΓΙΑ ΤΟ Γ.Ν.ΘΗΡΑΣ »

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
ΘΕΜΑ: «ΥΠΟΒΟΛΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΑΤΡΩΝ - ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ
ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ ΚΑΤΟΧΩΝ Α.Π.Υ. ΜΕ ΤΗΝ Α.Ε.Μ.Υ. Α.Ε. ΓΙΑ ΤΟ Γ.Ν.ΘΗΡΑΣ »

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΘΕΜΑ: «ΥΠΟΒΟΛΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΑΤΡΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ - ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΚΑΤΟΧΟΥ Α.Π.Υ. ΜΕ ΤΗΝ Α.Ε.Μ.Υ. Α.Ε. ΓΙΑ ΤΟ Γ.Ν.ΘΗΡΑΣ »

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
ΘΕΜΑ: «ΥΠΟΒΟΛΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΑΤΡΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ -
ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΚΑΤΟΧΟΥ Α.Π.Υ. ΜΕ ΤΗΝ Α.Ε.Μ.Υ.
Α.Ε. ΓΙΑ ΤΟ Γ.Ν.ΘΗΡΑΣ »

Υποκατηγορίες