ΑΔΑ:

ΑΔΑΜ:

Αρ. Πρωτ.: 1458/28-02-2024

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση για την προμήθεια  αναλωσίμων ρομποτικών μηχανήματων allegro 100 του Γενικού Νοσοκομείου Θήρας με την διαδικασία της συλλογής προσφορών για το έτος 2024.

β. Την με Αρ. Πρωτ. 1427/27.02.2024 εισήγηση του Τμήματος Πληροφορικής Γ.Ν.Θήρας

Προϋπολογισθείσα δαπάνη: Δυο χιλιάδες  ευρώ (2.000€) συμπεριλαμβανομένου του νόμιμου Φ.Π.Α

Ημερομηνία δημοσίευσης   ΔΙΑΥΓΕΙΑ

01 ΜΑΡΤΙΟΥ

Ανοιχτές προσφορές στο mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ – ΕΡΓΟΥ

Αναλώσιμα ρομποτικών μηχανήματων allegro 100 του Γενικού Νοσοκομείου Θήρας

ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Χαρακτηριστικά

DVD EKTΥΠΩΣΙΜΑ ΙΝΚJET WHITE FULL SURFACE ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ

• Nα δηλώνεται η κατασκευάστρια εταιρεία και η διεύθυνση του εργοστασίου κατασκευής.

• Να δοθεί πιστοποιημένη γραπτή εγγύηση ότι οι υπό προμήθεια δίσκοι είναι κατάλληλοι για το μηχάνημα ALLEGRO 100 και θα διασφαλίζουν τη λειτουργική κατάσταση του μηχανήματος και την εφαρμογή του λογισμικού, την καλή εκτύπωση στην επιφάνεια τους και την αξιοπιστία της μαγνητικής εγγραφής ώστε να υπάρχει σιγουριά ότι τα δεδομένα που θα εγγράφονται θα είναι αναγνώσιμα και θα διατηρηθούν ανέπαφα στη διάρκεια του χρόνου, την ελαχιστοποίηση της φύρας κατά τη διάρκεια της παραγωγής και πολύ βασικά την απρόσκοπτη λειτουργία του μηχανήματος (εκτυπωτή, ρομποτικού μηχανήματος και recorders).

(υπεύθυνες δηλώσεις δεν γίνονται δεκτές)

·         Να διαθέτουν ετικέτα η οποία να περιλαμβάνει τον όρο (PRO) PROFESSIONAL για επαγγελματική χρήση (professional use ).

• Η κατασκευάστρια εταιρεία να διαθέτει ISO & ΟHSAS 18001 (προδιαγραφή για πιστοποίηση που αφορά τα Συστήματα για την Υγιεινή και Ασφάλεια στην Εργασία).
  • Να φέρουν πιστοποίηση καταλληλόλητας για χρήση σε μηχανήματα με ρομποτικό μηχανισμό εγγραφής εκτύπωσης, σύμφωνα με την οδηγία Directive 93/42/ECC & DICOM Compliance CE/2013/72799

• Αποστολή προσφορών: Ανοιχτές προσφορές στο -email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  έως 08.03.2024 ημέρα  Παρασκευή    και ώρα 13:00.
  • Τρόπος Πληρωμής: Με δέσμευση του ποσού από τον ΚΑΕ 24.01.30.80 (Αναλώσιμα Υλικά Ακτινολογικού Εργαστηρίου ) του προϋπολογισμού έτους χρήσης 2024 του Γ.Ν. Θήρας και εντός 60 ημερών από την έκδοση τιμολογίου και την οριστική παραλαβή των ειδών.