Έναρξη τακτικού εξωτερικού πνευμονολογικού ιατρείου

Έναρξη τακτικού εξωτερικού πνευμονολογικού ιατρείου

Το Γενικό Νοσοκομείο Θήρας ανακοινώνει την έναρξη τακτικού εξωτερικού πνευμονολογικού ιατρείου από τις 27 Ιουνίου 2023.
Ο πνευμονολόγος και Διευθυντής Ιατρικής Υπηρεσίας της Πολυκλινικής Ολυμπιακού Χωριού της ΑΕΜΥ ΑΕ, κ Τσούτσος Βασίλειος , θα δέχεται  ραντεβού καθημερινά από τις 09:00π.μ. έως τις 14:00μ.μ. .
 Το Πνευμονολογικό Ιατρείο θα παρέχει υψηλής ποιότητας συμβουλευτικές, διαγνωστικές και θεραπευτικές υπηρεσίες σε ασθενείς με νοσήματα των πνευμόνων και γενικότερα της αναπνοής.
Αυτή η πρωτοβουλία αποτελεί ακόμη μία δέσμευση μας για την παροχή ολοκληρωμένης και υψηλής ποιότητας φροντίδας και καλύτερες υπηρεσίες υγείας προς ΟΛΟΥΣ ...
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν από Δευτέρα έως Παρασκευή 8:30-14:30, στο 2286035300  (επιλογή 2), με τη γραμματεία των εξωτερικών ιατρείων  του Νοσοκομείου μας, για να προγραμματίσουν το ραντεβού τους.
Μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση χρειαστείτε.

Η Αντιπρόεδρος του ΔΣ ΑΕΜΥ ΑΕ
& Διοικήτρια του ΓΝ Θήρας